Авіатор онлайн - грай з реальним виводом

Головна > Авіатор онлайн - грай з реальним виводом

Aviator – онлайн-гра, в якій гравцям пропонується зіграти роль пілота та керувати своїм віртуальним літаком. Мета гри - заробити максимальний коефіцієнт, виконуючи "польоти".

Авіатор живий.

Давайте, відверто. Багато хто давно вже списав цю гру з рахунків і повернувся до старих добрих слотів або кайфує, граючи в той же покер. Але, на нашу скромну думку, Авіатор живий і житиме далі. По-перше, ця гра не просто так займала топові позиції, довгий час залучаючи величезну кількість гравців у всьому світі. У деяких країнах вона досі серед лідерів. По-друге, як нам відомо, творці готують нові "релізи". За словами розробників зі Spribe, це буде візуальний апдейт Авіатора та ігрове доповнення. Тобто майбутнє у гри безперечно є.

Як грати?

Власне, в Авіатор грати досить просто. Якщо у двох словах, вам потрібно стежити за польотом літака. І при цьому встигнути забрати ваш виграш до того, як літак відлетить "за обрій". Ваш виграш йде з розрахунку: ставка, помножена на коефіцієнт при знятті. Найчастіше раунд триває лише кілька секунд. Якщо літак встиг відлетіти, цей раунд ви програли.

І де цей Авіатор шукати?

Заради бога, не потрібно гуглити запити на кшталт "Aviator гра офіційний сайт". Пошуковик видасть вам купу лівих ресурсів. Бажаєте грати Авіатор онлайн - ось вам перелік сайтів:

Cosmolot (прямий перехід на демо)
Pin-Up (на головній сторінці зліва вкладка "Авіатор")
GG Bet (а тут бонуси дають)

Що по схемах у Авіатор?

Якщо хтось розповідає вам, що в нього є робоча схема виграшу у Авіатор - не витрачайте час. У рандомі, на якому власне і збудовано Авіатор, апріорі немає місця жодним схемам. Просто забудьте про це та отримуйте задоволення від гри. Єдине, що можемо порадити – набийте руку у демо-версії. Вона, наприклад, є у Cosmolot.

Загалом ми прогнозуємо другу хвилю зростання популярності Aviator. На це є низка об'єктивних причин. Зрештою, така "залипальна" гра просто не має права так швидко залишитися без уваги гравців.

Висновок.

Що ж, ми рекомендуємо грати в Авіатор онлайн. Незважаючи на свою певну монотонність, гра залишається хітом, який як мінімум дарує емоції. А як максимум – непоганий виграш.

Редакція YDH як завжди нагадує, що не варто розпочинати гру, якщо ви не контролюєте свої емоції і маєте залежність від азартних ігор.